Anasayfa » Zeynep Erol Tasarımları ile Stilinize Benzersiz Dokunuş

Zeynep Erol Tasarımları ile Stilinize Benzersiz Dokunuş

by PLUS

Farklı coğrafyaların kültürlerinden etkilenerek ilgi çekici takılara imza atan tasarımcı Zeynep Erol, özgün tarzıyla mücevher modasına yön vermeye, yeni tasarımlarıyla sonbahar-kış modasına hareket katmaya devam ediyor.

Sade, şık ve elegan duruşuyla, zarafeti yeniden tanımlayan; gece-gündüz kullanabileceğiniz tasarımları, mücevher-takı dünyasında 30 yıla varan geçmişiyle Zeynep Erol, yeni sezonda da kendi içsel yaşamının izlerini tasarımlarına yansıtmaya devam ediyor.

Mücevherlerinde formlar 3 boyutlu olup, günlük takma amacına hizmet ederken duygu boyutunu da ilave ederek derinlik felsefesi olan takılarını paylaşmayı seven Erol, moda ve trend yakalama endişesinden uzak, kalıcı ve takanı her dönem mutlu edecek titreşimi yüksek takılar yaratıyor.

Sonbaharın romantik ruhunu aksesuarlarıyla tamamlamak, zamansız parçalara sahip olmak istiyorsanız, Zeynep Erol’un tasarımlarını yakından keşfetmelisiniz.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı