Anasayfa » Plus Dergisi – Ocak/Şubat 2020

Plus Dergisi – Ocak/Şubat 2020

by PLUS

Plus Dergisi’nin 4. Sayısı Çıktı. Okumak İçin Aşağıdaki Fotoğrafa Tıklayın.

Plus 4.Sayı Ocak/Şubat 2020

Yeni yılın ilk sayısında kapağımızda sürpriz bir isim var. Bilinen ve bilinmeyen yönleri ile, Sevgili Hayri Altay, tüm dünyada tanınan Türk şefi, kasabı, belki de günümüzde popülerleşen influencer kavramının bambaşka bir tanımı ya da en bilinen sıfatıyla #Saltbae, Nusret Gökçe ile yaptığı samimi sohbeti, özel dosyamız oldu. Bu arada, Nusret’in en sevdiği yemeğin sadece et olmadığını da öğrenmiş olduk.

2020’yi coşku ve ihtişamla karşılarken Dekorasyon Editörümüz “Yıldız Zeybek” yeni gelen yılda evlerimize ilham verecek “5 Dekorasyon Trendini” paylaştı. Tasarımından üretimine, A’dan Z’ye tamamen “yerli” ilk otomobili “TOGG” Ocak sayımızda tüm görkemi, estetiği ve haklı gururuyla yerini aldı. Moda sektörünün her köşesine, 27 yıldır parmak izini bırakmış bir isim, Yakup Biçer, Gülşah Uçar’la yaptığı röportajda hem kendi moda markası Y+ by Yakup Biçer’i hem de son koleksiyonu anlattı.

Her gün daha da yenilenen, daha da gençleşen, daha da büyüyen bir aile olmanın neşesi ve kıvancıyla selamlıyoruz. Hoş geldin 2020!

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı