Anasayfa » Plus Dergisi – Mart 2020

Plus Dergisi – Mart 2020

by PLUS

Plus Dergisi’nin 5. Sayısı Çıktı. Okumak İçin Aşağıdaki Fotoğrafa Tıklayın.

Plus 5.Sayı Mart 2020

Tüm dünya Kadın Haklarını kadınlara geri vermek için her geçen gün biraz daha kenetleniyoruz. Haksızlığa, ayrımcılığa, kadına karşı şiddete, kadın cinayetlerine, tecavüze, sözlü ve cinsel tacize karşı sesler biraz daha yükseliyor. Geçtiğimiz ay Hollywood’un ünlü prodüktörlerinden biri taciz ve tecavüz suçları ile yargılanırken #metoo “ben de“ diyerek ünlü yıldızlar başlarına gelen zorbalıkları, tacizleri anlatarak binlerce kadına cesaret vermek için harekete geçti.

Mart ayı kapağımızda çok taze damat adayı Soner Sarıkabadayı, yeni single’ının yanı sıra evlilik hazırlıklarını Sevgili Gülşah Uçar’a anlattı. Röportajlarla dolu bu sayımızda Gülden, İrfan Özata, Yasin Soy, Selim Akar ve Ümit Karan diğer konuklarımız. Çiçek açmış ağaçlar baharı müjdelerken içimizi de ısıtacak! Soğuklar biraz daha sürecek belki ama, bahar göz kırptı ya, gerisi gelir nasılsa… Geçiş mevsimleri hazırlıkların başladığı, planların yapıldığı, bir gün kazak, bir gün t-shirt giydiren, kafaları karıştırsa da baharın neşesinin üzerimize yağmasına bayılıyoruz!

Bahara, ferahlığa, hafifliğine hazırlıklara evlerden başlayanlar için harika 10 dekorasyon önerisini Yıldız Zeybek köşesinde yazdı. Özgür Masur ilk imza koleksiyonu Byzantium’la aklımızı başımızdan aldı. Defilenin tüm detayları ise Mart sayımızda elbette yerini aldı.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı