Anasayfa » Modaya Aşık Olma Sanatı

Modaya Aşık Olma Sanatı

by PLUS

Türkiye’nin lider kadın perakende markası ADL yıllardır modaya kendini aşkla adayan stil danışmanı Mert Aslan ile Night Zoom koleksiyonuyla gardıroplara zamansız parçalar sunuyor. Çabuk tüketilen modanın akıntısına karşı yelken açan, klasiğin daimî liderliğine inanan Mert Aslan, Sevgililer Günü için “aşkın rengi var mı” diye sorguluyor.

Türkiye’nin lider perakende markası ADL yeni yılda stil danışmanı Mert Aslan ile hazırladığı eşsiz koleksiyonu ile girerken, tek sezonluk olmayı reddettiği aşkı da tek güne sığdıramadığının altını çiziyor. Kalıcı ve daimî aşklar gibi Mert Aslan’ın hazırladığı koleksiyon zamansız olma özelliğini taşıyor.

2021 yılında aşkı, masum sevginin rengi pembe ile tarif edildiği Night Zoom koleksiyonunda yer alan ipek saten rahatlığı, zamansızlığın minimal ve klasik görünümüne selam veriyor.

Mert Aslan ile Night Zoom koleksiyonu gardırop dostu parçaları bir araya getirirken daimî aşkın rengini aramaya devam ediyor.

Pembe Saten Pijama Üst: 249.90 TL
Pembe Saten Pijama Pantolon: 199.90 TL

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı