Anasayfa » Melis Kaptanoğlu KIDS!

Melis Kaptanoğlu KIDS!

by PLUS

“Kızlar Cumhuriyeti” mottosundan yola çıkarak adını dünya modasına duyuran Melis Kaptanoğlu Kids’in büyülü ve masalsı bir dünyanın kapılarını aralayan yepyeni koleksiyonu Modern Regina’nın tanıtımı, Galeries Lafayette Emaar Square Mall’da düzenlenen defile ve davetle gerçekleşti. Tasarımcı Melis Kaptanoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe Demet Sabancı Çetindoğan, Cenk Kaptanoğlu, Cengiz – Atiye Kaptanoğlu, Serra Elçi, Selin Söğütlügil, Yelda Güral, Zeynep Yılmaz, Nazlı Keçili, Hande Yılmaz, Aylin Kan, Melda Aksu, Ayşe Burcu Kaya, Serap Sarı, Elif İnci Aras, Sedef Çalarkan, Canan Göztepe ve Burcu Erçil gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Melis Kaptanoğlu Kids’in büyülü ve masalsı koleksiyonu Modern Regina, Londra Çocuk Moda Haftası’ndan sonra bu kez Galeries Lafayette’te düzenlenen bir defileyle tanıtıldı. Sanat, moda ve cemiyet dünyasından birçok davetlinin katıldığı defilede podyuma çıkan parçalar izleyenlerden tam not aldı.

Defilede yürüyen modern zaman prensesleri arasında Melis Kaptanoğlu’nun kızı Melissa Kaptanoğlu, Zeynep Yılmaz’ın kızı Yasemin Ilıcalı, Altın Kelebek ödüllü Kübra Süzgün ve Beren Gökyıldız ile 7. Koğuştaki Mucize filminin çocuk oyuncusu Nisa Sofiya Aksongur gibi isimler yer aldı.

Büyülü bir masal dünyasına yolculuk

Kız çocuklarını büyüleyici bir masal dünyasına davet eden koleksiyonda rahat bir şıklık sunan payetli kumaşlar, biker ceketler ve hareket özgürlüğü sağlayan taytlar hakimdi. Defilede sergilenen parçalar, kız çocukları için birbirinden farklı siluetler yaratırken, tasarımlarda farklı dokularla parlaklık yaratan kumaşlar; pul, taş, neon ve ışıltılı detaylar ağırlıktaydı.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı