Anasayfa » Mayıs Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Mayıs Ayında Burçları Neler Bekliyor?

by PLUS
boga burcu

AYIN BURCU BOĞA (20 NİSAN – 20 MAYIS)

  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • Niteliği: Sabit
  • Görevi : İnşa etmek, beslemek
  • Yönelimi: Başlatan, insiyatif alan, aktif
  • Yönettiği Ev: 2. ev, kendi paran, öz değerlerin

Boğa, beslemekle alakalı bir burçtur. Dünyasal zevkler, para, öz değerler, güç, lüks, güzel kıyafetler, yeme içme, tensel zevkler gibi konuları temsil eder. Boğa burcu ve Boğa burcunda gezegenleri bulunanlar şunu bilmeli; dünyada olan, dünyada kalır.

Boğa’nın olduğu yerde güvenlik anlayışı vardır. Boğa sakindir ama sinirlenince gerçekten çok tehlikeli olabilir.

Boğa burcu; boyun, tiroidler, tükürük bezleri ile alakalıdır. Boğa bazı gezegen konumlarında tembellik verir. Boğa varsa madde ile ilgili bir sınav vardır. Barışçıl, sağlamcı ve korumacıdır.

koc burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR

Yakın çevre, kardeşler, iletişim, sözleşmeler ile ilgili konularda gözünüzden kaçan, ihmal ettiğiniz durumlar bu ay karşınıza çıkabilir. Sakin, karşıdakini dinleyerek ve mantıklı düşünerek bu konuların üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca trafikte biraz daha temkinli olmanızda fayda var. Biraz içe çekilip kendinizi dinlemek istediğiniz bir dönemdesiniz. Bunun için kendinize izin verin. Eğer 2019 Ekim sonu ve Kasım aylarında; banka, miraslar, ameliyatlar, vergi borcu, eşinizin parası ile ilgili durumlar varsa bu ay bunlarla ilgili bitişler sonlanmalar veya netleşmeler görülebilir.

boga burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞALAR

Öz değerleriniz, kendi paranız, ürettikleriniz ile ilgili kendinizi sorgulayacağınız bir dönemdesiniz. Paranızı doğru kullanmalısınız. Özellikle bu dönem herhangi bir yatırım yapmamanızı tavsiye ediyorum. Yaptığınız bir yatırım var ve bu yatırımla ilgili problemler yaşıyorsanız, biraz daha sabırlı davranmanız gerektiğine inanıyorum ayrıca bu ay Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili güzel vakitler geçirebilirsiniz. 2019 Ekim sonu ve Kasım aylarında; ortaklığınız ya da evliliğiniz ile ilgili bir şey başlattıysanız artık bu ay bu konu ile ilgili kararlarınızı alabilirsiniz.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Kendiniz ve sağlığınız ile ilgili ihmal ettiğiniz bazı durumlar varsa bunlar gündeminize gelecek ve bu konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Estetik ve fiziksel değişim düşünüyorsanız, biraz daha sabretmelisiniz. Çünkü bu dönemde mecbur kalmadıkça herhangi bir müdahaleye yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. İş ve kariyer alanınız bir girişimde bulunduysanız bununla ilgili biraz gecikmeler olabilir. 2019 Ekim sonu Kasım aylarında; günlük rutinleriniz, iş ortamınız, yanınızda çalışanlar, varsa evcil hayvanlarınız veya sağlığınız ile ilgili bir karar aldıysanız artık bu ay bu durumla ilgili netleşirsiniz.

yengec burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Yalnız kalma, inzivaya çekilme isteğinizin arttığı bir dönemdeyiz. Ama biz bu dönemde yalnız kalmanızı tavsiye etmiyoruz. En azından yakın çevreniz ile iletişimde olmanızda fayda var ayrıca bu dönemde bazı gizli düşmanlarınızı fark edebilir, arkanızdan çevrilen bazı olayları görebilirsiniz. Bunları mantıklı kararlar alarak alt edebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, yabancılar ile ilgili konularda gelişmeler olabilir. 2019 Ekim sonu ve Kasım aylarında; aşk, flörtler veya çocuğunuz varsa onunla ilgili kararlar aldıysanız bu dönemde sonuçlanacaktır.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sosyal çevre, arkadaşlar ile ilgili iletişim ve yanlış anlaşılmalardan kaynaklı bazı olumsuzluklar yaşanabilir. Kendi iletişiminize dikkat ederek bu durumların üstesinden gelebileceğinize inanıyorum. Kredi, borç, banka, alacak konularında dikkat etmelisiniz. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. 2019 Ekim sonu ve Kasım aylarında; anne, baba, gayrimenkul, arsa, taşınma gibi durumlarla ilgili bir karar aldıysanız bunlarla ilgili bitiş veya netleşmeler yaşanabilir.

basak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

İş, kariyer alanında özellikle iletişim ile ilgili yanlış anlaşılmalardan çıkabilecek sorunlara dikkat etmelisiniz. Sakin ve mantıklı hareket etmelisiniz. Evlilik ve ortaklıkla ilgili kararlar alabilirsiniz. Otorite figürleri ile tartışmalara dikkat etmelisiniz. 2019 Ekim ve Kasım aylarında; yakın çevre, kardeşler, iletişim, ile ilgili ya da bir sözleşme yaptıysanız bu konularda bitiş veya netleşme yaşayabilirsiniz.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİLER

Uluslararası ilişkiler, yabancılar, yüksek eğitim alanında çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu durumlarla ilgili sakin ve mantıklı kararlar almalısınız. Sağlıkla ilgili konular, rutinler, iş arkadaşlarınız, varsa evcil hayvanınızla veya yanınızda çalışanlarla ilgili tartışmalar çıkabilir. Biraz daha sakin diyorum ayrıca bağırsak problemleri ve ayaklarla ilgili rahatsızlıklar olabilir. 2019 Ekim sonu Kasım aylarında; kendi ürettikleriniz, paranız ve öz değerleriniz veya bir yatırım yaptıysanız bu konu ile ilgili netleşebilirsiniz veya bitişler yaşanabilir.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREPLER

Eşinizin parası, miras, kredi, borç gibi konularla ilgili temkinli davranmanız gerekiyor. Sakin ve sabırlı olun. Çocuklarınız, aşk hayatınız aktif olarak görünüyor. Bu konularla ilgili hamle yapmakta zorlanabilirsiniz. Karışık duygular içinde olabilirsiniz. Bu dönemde sevdikleriniz ile iletişimde olmaya çalışın. 2019 Ekim sonu ve Kasım ayında; kendiniz, sağlığınız, özgürlüğünüz ve kişiliğiniz ile ilgili bir karar aldıysanız artık bu dönemde bu kararı uygulayabileceksiniz.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Evlilik, ortaklık ve hukuksal alanlarda sorunlar yaşanabilirsiniz. Bunlar özellikle iletişimsizlikten veya yanlış anlaşılma kaynaklı sorunlar olabilir. Biraz daha sakin ve anlayışlı olmaya çalışın ayrıca Anne, baba, ev, emlak konularında yapmak istedikleriniz için biraz daha aktif ve cesur olmaya çalışmalısınız. 2019 Ekim sonu ve Kasım aylarında; sizi sıkıştıran, kısıtlayan durumlar veya bazı düşmanlıklar ile ilgili durumlar artık netlik kazanacak. Bir hastane durumunuzda olabilir.

oglak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Sağlık, gündelik işleriniz, evcil hayvanlarınız, iş arkadaşlarınız veya yanınızda çalıştırdığınız yardımcınızla ilgili yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırmanızda fayda görüyorum. İletişim ve yakın akrabalarınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Bu alanda biraz daha inisiyatif alabilmek için çaba sarf etmelisiniz. 2019 Ekim sonu ve Kasım aylarında; sosyal çevreniz ya da arkadaşlarınız ile ilgili kararlar aldıysanız, artık uygulama ve netleşme zamanı.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVALAR

Geçmişte bitiremediğiniz bir aşk tekrar gündeminize gelebilir. Bence geçmiş geçmişte kalmalı. Önünüze bakmalısınız. Çocuğunuz ile ilgili halletmeniz gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bunları mantıklı ve sakin düşünerek halledebilirsiniz. Kendi ürettiğiniz değerler, para ile ilgili konularda daha ön plana çıkmanız, kendinizi ortaya koymanızın faydalı olacağını düşünüyorum. 2019 Ekim sonu ve Kasım aylarında; iş ve kariyer ile ilgili bir karar aldıysanız, bu kararınız ile ilgili netleşebilir veya bu durumu sonlandırabilirsiniz.

balik burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Anne, baba, gayrimenkul, taşınma, emlak konuları ile ilgili problemler çıkabilir. Kendinizi bu ara fiziksel ve psikolojik olarak iyi hissetmeyebilirsiniz. Baş ağrısı, öfke, migren gibi problemler yaşayabilirsiniz. 2019 Ekim sonu ve Kasım aylarında; bir eğitime başladıysanız veya yurt dışı ve yabancılar ile ilgili bir şey üzerine çalışıyorsanız bunlarla ilgili bitişler veya netleşmeler söz konusu olacak.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı