Anasayfa » “Maskeye Dayanıklı” Makyaj

“Maskeye Dayanıklı” Makyaj

by PLUS

Flormar makyajın kalıcılığını arttıran ve ten makyajını sabitleyen ürün seçkisi ile maskeye dayanıklı makyaj için alternatif çözümler sunuyor.

Makyaj dendiğinde ilk akla gelen marka olan Flormar, pandemiyle beraber hayatımızın ayrılmaz parçası olan maskelerle kullanıma en uygun, ten makyajını sabitleyen, dayanıklılığını arttıran ve aynı zamanda bakım yapan ürünleri ile makyajseverlerin imdadına yetişiyor.

Cildindeki yağ fazlasını kontrol altına almak ve makyajını gün boyu korumak istiyorsan matlaştırıcı etkili Flormar Mattifying Make-Up Primer makyaj bazı tam sana göre! Ciltte yumuşacık bir his bırakan bu makyaj bazı, cildin ile fondöten arasında koruyucu bir tabaka oluştuyor, yağlanma nedeniyle makyajını bozan parlamayı kontrol altına alıyor, ter ve neme karşı dayanıklılık sağlayarak fondötenin cildinde daha pürüzsüz görünmesini ve makyajının maske altında bile uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.

Gözenek görünümünü ortadan kaldırmak, kusursuz bir pürüssüzlük elde etmek ve maskenin altındaki makyajını koruma altına almak istiyorsan Flormar Pore Minimizer Make-Up Primer makyaj bazını mutlaka denemelisin.

Bu makyaj bazı, hem gözeneklerini kusursuz bir şekilde kamufle ediyor, hem kadife etkisinde bir pürüzsüzlük yaratıyor, hem maske altında cildinin yağlanmasını engelliyor, hem de cildindeki ışıltıyı arttırarak, tazelenmiş, sağlıklı ve genç görünmeni sağlıyor!

Tek bir dokunuşla makyajını sabitleyerek, maske altında da etkisini gün boyu korumak istiyorsan, içeriğindeki papatya özü sayesinde cildi de ferahlatan Flormar Make-Up Fix Spray makyaj sabitleyici spreyi mutlaka denemelisin.

Flormar Mattifying Make Up Primer: 69,99 TL
Flormar Pore Minimizer: 69,99 TL
Flormar Make-Up Fix Spray: 54,99 TL

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı