Anasayfa » Kasım’da Gözleriniz Aşkı Anımsatsın

Kasım’da Gözleriniz Aşkı Anımsatsın

by PLUS

Filmlere, kampanyalara ve birçok projeye ilham veren Kasım ayının aşk dolu havası, kozmetik dünyasına da ilham verdi. Aşk ayı olarak hafızalara kazınan Kasım, bu yıl da kendi trendini oluşturuyor.

Giz Kozmetik make-up artistleri; Kasım ayının aşk dolu havasına özel, çekici ve etkileyici bakışlar için romantizmi ve aşkı anımsatan göz makyajının sırlarını paylaşarak, tüyolar verdiler.

Aşk Dolu Bakışlar
Filmlere konu olan kasım ayı, aşk ve romantizmin ayı olarak da kendi ikonik modasını gözler önüne sermeye devam ediyor. Kasım ayının aşk dolu havası, kozmetik dünyasına da ilham verdi. Giz Kozmetik make-up artistleri; bu özel ayın havasını gözlerimize yansıtan makyajlara odaklanarak; belirgin kirpikler, buğulu toprak tonlarında farlara ve trende uygun kalın kaşlara dikkat çekiyor.

Kasım’ın aşk, sevgi ve romantizm dolu havasını yansıtacak makyajlar için make-up artisti olmaya ya da saatlerce uğraşmaya da gerek yok.
Giz Kozmetik make-up artistleri; küçük tüyolarla herkesin bu özel ayın romantik ve çekici ruhunu bakışlarına yansıtabileceğini söylüyor.

Çekici ve Güzel Bir Makyaj İçin Önce Sağlıklı Bir Ten
Giz Kozmetik make-up artistleri; sağlıklı bir cildin makyajdan önce geldiğini belirtiyor ve şu tüyoları paylaşıyor: “Mevsim değişikliği sebebiyle ciltte artan hassasiyet sonucu oluşan döküntüler, pullanmalar makyaj altında pütürlü bir görüntüye sebebiyet verir. Güzel nemlendirilmiş bir cilt mevsim değişimine karşı iyi bir direnç göstermekle birlikte harika bir makyaj bazı olacaktır. Ten rengine en uygun fondöten bulunmalıdır. Aksi halde yapay bir görüntü yaratılır.” Mat bitişli fondöten önerdiklerini ekleyen make-up artistleri, highlighter kullanarak bölgesel aydınlığın sağlanabileceğinin altını çiziyor.

İllüzyon Bakışlar
Çekici ve buğulu bakışlar için Giz Kozmetik make-up artistlerinden Kasım ayına özel göz makyajı tavsiyeleri: “Göz makyajına başlamadan önce Isabelle Dupont Primen Hold Eyeshadow Base’in göz kapaklarına uygulanması, far için mükemmel bir zemin oluşturarak renklerin dağılmasını engeller ve farın dayanıklılığını arttırır. Ton sür ton akımının tekrar revaçta olacağına dikkat çeken Giz Kozmetik make-up artistleri; “Isabelle Dupont Pure Color Eyeshadow Palette 003 paletinde bulunan ışıltılı toprak renginin üstüne uygulayacağınız hafif geçişli siyah far, göz renginizin belirgin şekilde ön plana çıkmasını sağlar ve bakışlarınız daha çekici bir ifadeye bürünür”. Tavsiyelerine devam eden make-up artistleri; “Keskin ve kusursuz bir eyeliner çekmekte zorlananlar için ise İsabelle Dupont Blackest Black Eyeliner’ın kolay kullanımını mutlaka deneyimlemeliler” açıklamasında bulundu. Maskara konusunu da değinen make-up artistleri; “İsabelle Dupont Reformist Mascara 1 Direct +5 Perfect’in kullanımıyla daha hacimli kirpiklere sahip olmak göz makyajınızı bambaşka bir boyuta taşırken, simsiyah bir eyeliner ise makyajınızı kusursuz olarak tamamlar’ dedi.

Davetkâr Dudaklar İçin…
Yoğun yapılmış göz makyajlarında iddialı rujların kullanılmasını önermeyen Giz Kozmetik make-up artistleri, bu tür makyajlarda romantik hafif pembelerin ve nude tonlarının aşkın ayı kasıma daha uygun olduğunu belirterek İsabelle Dupont Matte Crayon ile makyajın kusursuz tamamlanacağını ifade ettiler.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı