Anasayfa » Kadınların Dalgalarla İşbirliği

Kadınların Dalgalarla İşbirliği

by PLUS

H&M tamamı kadınlardan oluşan sörf topluluğu Women + Waves ile sürdürülebilir bir mayo koleksiyonu için iş birliği yapıyor.

H&M ilk defa, tüm dünyada kadın birliğini kuvvetlendirmek ve buna dair ilham yaratabilmek için tamamen kadınlardan oluşan bir sörf topluluğuyla iş birliği yapıyor. 2017 yılında Rachel Murphy tarafından Cornwall, İngiltere’de kurulan Women + Waves ile yapılan iş birliğinde oluşturulan mayo koleksiyonu sakin bir 1990’lar stili kalıplarından tasarlanmış, aktif bir yaşama uygun olan parçalardan oluşuyor. Bu iş birliği, geri dönüştürülmüş polyamid, geri dönüştürülmüş polyester ve organik pamuk gibi sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden tasarlanmış parçalar ile Women + Waves için modaya dair atılan ilk adım niteliğinde. Women + Waves x H&M koleksiyonu 4 Haziran itibariyle hm.com’da ve Zorlu ve İstinye Park H&M mağazaları’nda satışa sunulacak.

Women + Waves koleksiyonunun performansı, tek parçalardan, koruyucu üstlerden, yüksek kalitedeki doğal kauçuktan oluşan dalış kıyafetlerinden, modern mayolardan oluşan seçkisiyle okyanusta ve karada eşit seviyede- hem sörf ruhlu hem de stili yerinde. H&M’ in kendi tasarım ekibinin Women + Waves kadınlarıyla yakın iletişimde olarak tasarladığı koleksiyonun silüetleri, sörf sporunu aktif bir spor olarak yapan ve bu sebeple bir araya getirdiği kadınlara saygı göstermek adına güçlü ve zarif. Üyelerden İlüstratör Clara Jones’un tasarladığı Women + Waves logosunu barındıran kapüşonlu bir sweatshirt, bir tişört ve aksesuarlar da koleksiyona dahil. Tüm koleksiyonun en azından %50’si geri dönüştürülmüş polyamid, geri dönüştürülmüş polyester ve organic pamuk gibi kumaş karışımlarından oluşuyor. Fermuar uçları, vücudu daha güzel gösteren dikişler, güvenlik kayışları gibi detayların yanı sıra haki yeşili, uçuk sarı ve siyahtan oluşan renk paleti de cool ve kendine güveni tetikleyen tonlardan oluşuyor, aynı bu sörf kız kardeşliğinin bir parçası olan kadınlar gibi.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı