Anasayfa » İkinci Parça: Doğum Gününde

İkinci Parça: Doğum Gününde

by PLUS

Çocukluğundan beri rap müziğine ilgi duyan ve bir hayalini gerçekleştirmek isteyen genç şarkıcı Acar Fırat, ilk teklisini piyasaya sürdü.

“Acar – Ahirette Görüşürüz” adlı teklisi ile profesyonel müzik yaşamına adım atan 18 yaşındaki Acar Fırat’ın dijital platformlarda yayınlanan parçası kısa sürede büyük beğeni kazandı. Kısa sürede yaklaşık 10 milyon dinleyiciye ulaşan parça, Emre Şakar imzasını taşıyor. Yönetmenliğini Utku Kundakçı’nın yaptığı kliple de ilgi çeken Acar Fırat, hız kesmeden ikinci parçasının çalışmalarına başladı. Rap müziğin çocukluğundan gelen bir tutku olduğunu belirten genç şarkıcı, “Her zaman kaliteli işler üreterek müziğim ile kalıcı olmak istiyorum. İlk parçamın dijital platformlarda gördüğü ilgi beni cesaretlendirdi. Ara vermeden stüdyoya girdik. İkinci parçamı 11 Aralık’ta doğum günümde müzik severlerin beğenisini sunmayı hedefliyorum” dedi.

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı