Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
by PLUS

İş ve Yaşama Dair Her Şey, Artısıyla PLUS’ta!

PLUS; tutkularının peşinden giden, başarmayı hak eden, ilham veren, kendini ve dünyayı keşfetmeye arzu duyanların, olduğu kadarına razı olmayan, artı’sını isteyenlerin rehberi…

Her ay ünlüler, iş ve cemiyet yaşamının önde gelen isimleri, davet, açılış ve etkinlikleri moda, güzellik, alışveriş ve hayata dair bilmek istediğiniz en güncel detayları, gündem yaratacak röportajları, dekorasyondan, tatile tüm trendleri anlatan içerikleri ile PLUS farkıyla bir tık ötenizde. plusdergisi.com yalnızca e-derginin dijital adresi değil, her gün güncellenen, yepyeni ve özgün dijital içerik platformu. Yalnızca sağlıklı ve mutlu yaşamayı, yeni yeme içme alışkanlıklarını, fitness ve kişisel bakım önerilerini, müzik ve film dünyasını, en trend mekân ve tatil rotalarını değil, okurlarına yaşama dair artı değer katan ne varsa, daha da değerli kılmak adına önerilerde bulunuyor.

Seçici, özgün bir bakış açısı ve dijitalde her gün zenginleşen içeriğiyle “iş ve yaşama dair her şeye artı katan” bir platform olarak yayında.

PLUS, 88 Medya tarafından yayınlanmaktadır. 88 Medya Reklam ve İletişim Ajansı 2011 yılında kuruldu. 88 Medya, Ajans olarak verdiği Kreatif, Prodüksiyon, Kurumsal İletişim & Marka danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı