Anasayfa » Eylül Ayında Burçları Neler Bekliyor

Eylül Ayında Burçları Neler Bekliyor

by PLUS
basak burcu

AYIN BURCU BAŞAK  (23 Ağustos / 22 Eylül )

  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Toprak
  • Niteliği: Değişken
  • Yönelimi: Analitik, mantık süreçlerinden geçiren, mükemmeliyetçi
  • Yönettiği Ev: 6.ev

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Başak burcunun sembolü; elinde başak demeti tutan bir bakiredir ama buradaki bakire temizliği ve saflığı temsil eder.
Başak Burcu insanları pratik ve beceriklidir ve ellerini gerçekten iyi kullanırlar. Gelişmiş bir görev duyguları vardır. Çevresindekilere hizmet etmeyi severler. Bu kişiler için adeta evrenin hizmetkarıdır diyebiliriz. Çok çalışkandırlar. Bir işe başladıklarında o işte uzman olana kadar çalışırlar. Başak burcu insanlarının ayakları yere sağlam basar. Son derece analitik, sabırlı, derleyip düzenleyen, alçak gönüllü, detaycı, metodik, akılcı çözümler bulan kişilerdir. Olumsuz özelliklerinde ise; zor beğenen, hastalık hastası, aşırı eleştiren, mükemmeliyetçi, cimri, toleranssız, takıntılı olabilirler.
Vücutta bağırsakları ve metabolik hastalıkları temsil eder.

koc burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR

Eylül ayına 12.evinizde gerçekleşecek olan bir dolunay ile giriyoruz. Bu dolunay sizin içe çekilip kendinizi sorgulayacağınız, bazı gizli durumların ortaya çıkacağı, gizli düşmanlarınızın fark edeceğiniz bir dönemi vurguluyor.
Yine bu dönemde sağlık kontrollerinizi yaptırmanız çok iyi olur. Bir psikoloğa başlayacaksanız bunun için de uygun bir dönemdesiniz. Rutinlerinizi rahatça planlayabilirsiniz, iş ortamınız ya da iş arkadaşlarınız ile daha çok vakit geçirebilirsiniz. İş kariyer alanında gecikmiş olan bir işiniz varsa onunla ilgili ayın ortasından itibaren olumlu bir sonuç alabilirsiniz ve bu ay yeni bir aşk geliyor olabilir.

boga burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞALAR

Eylül ayına sizin 11.evinizde gerçekleşecek olan bir Dolunay ile giriyoruz. Bu dolunay sizin sosyal çevre arkadaşlar konusunda bazı durumlarla ilgili kararlar aldırabilir. Bu kararları alırken partnerinizi ihmal etmeyin. Ayın ortasından sonra şansınızın daha açık olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bunu değerlendirmenizde fayda görüyorum.
Ayrıca aileniz, kardeşleriniz ve kuzenleriniz ile ilişkilerinizin olumlu gelişebilir ya da onlarla kısa bir tatil planı yapabilirsiniz.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Eylül ayına sizin 10.evinizde gerçekleşecek olan Dolunay ile giriyoruz. İş kariyer ile ilgili ya da kadersel bazı durumları etkileyecek bir karar verebilirsiniz. Bir eve taşınma, tadilat, dekorasyon konularının da gündeminizde olacağı bir döngüdeyiz. Ailenizin desteğini alabilirsiniz. Parasal konularda beklemediğiniz bazı masraflar çıkabilir. Bu durum ile karşılaşmamanız için daha planlı davranmanızda fayda görüyorum.

yengec burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Eylül ayına sizin 9.evinizde gerçekleşecek dolunay ile giriyoruz. Dolunay sizin yurtdışı, felsefe, yeni bir eğitime başlama gibi konularda kararlar alabilirsiniz.
Ayrıca Venüs’ün Yengeç burcunda olması fiziksel bazı değişimler düşünüyorsanız bu konularda sizi destekliyor. Diyete karar verebilirsiniz, bu konuda çok olumlu bir dönem.
Ayın ortası itibari ile evlilik, ortaklık, boşanma, bazı hukuksal konular ile ilgili geciken bazı durumların hızlanacağını da gösteriyor.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLANLAR

Eylül ayında gerçekleşecek olan Dolunay sizin 8. evinizde gerçekleşiyor. Dışarıdan gelen paralar, banka, borç-alacak, kredi, vergi gibi konuları gündeminizde olacak.
Kendi paranız, yatırımlarınız ile ilgili yapacağınız doğru bir planlama gelecekte size fayda sağlayabilir.
Bu ay regresyon, yoga, meditasyon gibi konularda sizi destekliyor. Kendiniz ile kalıp ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Değerlendirmenizde fayda var.

basak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Bu ay karşıt burcunuz olan Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin ben-sen konularını gündeminize getirecek. Evliliğiniz ya da ortaklığınız ile ilgili bir karar alabilirsiniz.
Ayın ortası itibarı ile öz değer duygularınızın ön planda olacağı, paranıza daha sahip çıkacağınız, daha çok ben diyebileceğiniz bir dönemi işaret ediyor.
İlişkileri temsil eden Venüs gezegeni sizin sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile daha güzel ve verimli vakitler geçirebileceğinizi gösteriyor.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİLER

Eylül ayına sizin 6.evinizde gerçekleşecek olan dolunay ile giriyoruz. Günlük rutinlerinizin, sağlığınız ile ilgili konuların, yanınızda çalıştırdığınız yardımcılarınız ya da iş alanınız ve iş arkadaşlarınız konularında bazı kararlar alabilirsiniz.
Yine bu dönemde sizden gizlenen bazı durumlar ortaya çıkabilir. Arkanızdan çevrilen bazı olayları fark edebilirsiniz.
Ayın ortasından itibaren; önceden kaçırdığınız bir fırsat varsa bu fırsatla ilgili tekrar bir şans yakalayabilirsiniz. Bu aşkla ilgili olabilir.
Bir de iş ile ilgili iyi bir haber alabilirsiniz.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREPLER

Eylül ayına sizin 5.evinizde gerçekleşecek olan bir Dolunay ile giriyoruz. Aşk, flörtler, çocuklarımız, eğlence hayatımız, gibi konularla ilgili bazı kararlar alabiliriz.
Almayı düşünüp alamadığınız bir elektronik alet, araba vb. bir şey varsa ayın ortasından itibaren alabiliriz.
Spora başlamak için de uygun bir dönem.
Kardeşler, kuzenler, yakın çevre ile iletişiminizde daha önce sorun ya da gecikme yaşadıysanız bunlarla ilgili de olumlu gelişmeler olabilir.
Herhangi bir eğitim düşünüyorsanız bu dönemde başlayabilirsiniz. Ya da yurt dışı ile ilgili bir tatil için de uygun bir dönem.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Eylül ayına 4.evinizde gerçekleşecek bir Dolunay ile giriyoruz. Anne baba, aile, gayrimenkul, taşınma ev dekorasyonu gibi konular ile ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.
Ayın ortası itibari ile iş kariyer alanında daha programlı çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Ayrıntılar ve planlı hareket sizi yorsa da daha sonra bunun ödülünü alırsınız.
Borç- alacak, banka, vergi veya dışarıdan gelen paralar konusunda şanslı olacağınız bir dönemdesiniz

oglak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Eylül ayına sizin 3.evinizde gerçekleşecek olan Dolunay ile giriyoruz. Kardeşler, kuzenler, yakın çevre ile iletişiminiz gündeminizde olacak. Kısa yolculuklar trafik gibi konular biraz sizi yoracak. Trafikte daha dikkatli olmalısınız. Ayın ortasında yurtdışı, taşınma, yüksek eğitim gibi konularda kararlar alabilirsiniz.
Venüs evlilik ve ortaklık ile ilgili konularda şanslar veriyor. Bu konular ile ilgili otorite figürleri ile anlaşmazlıklar çıksa bile bu durum sizin için olumlu gelişecek.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVALAR

Eylül ayına sizin 2.evinizde gerçekleşecek Dolunay ile giriyoruz. Kendi öz değer duygunuz ve ürettikleriniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Para kazanma ya da parayı değerlendirme konularında artık netleşebilirsiniz.
Ayın ortasından sonra gizli bazı para kaynakları sizi destekleyebilir ya da beklemediğiniz bir yerden ani bir para girişi olabilir.
Yanınızda çalışanlarla ya da iş arkadaşlarınızla olumlu ilişkiler içinde olabilirsiniz. Evcil hayvanınızın sağlık kontrolleri ile ilgilenebilirsiniz.

balik burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Eylül ayına sizin 1.evinizde gerçekleşecek dolunay ile giriyoruz. Kendiniz ve sağlığınız ile ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Biraz daha ben diyebileceğiniz bir zamandayız.
Evli iseniz eşiniz ile karşıt düşünceler içinde olabilirsiniz ya da bazı konularda sizi aşırı eleştirebilir. Bu da çatışmalara sebep olur. Ayın ortasına doğru ise evlilik ve ortaklık alanında gerçekleşecek olan problemleri çözüp, bu konular ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Evli değilseniz yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı