Anasayfa » Burak Özçivit’ten Online Sezon Açılışı

Burak Özçivit’ten Online Sezon Açılışı

by PLUS

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile birlikteliğine üçüncü yılında da devam ediyor. Burak Özçivit, Altınyıldız Classics’in yeni sezonu için koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz gün online bir lansman gerçekleştirdi.

[cq_vc_videocover videoimage=”3755″ icon_fontawesome=”fas fa-play” iconcolor=”#ffffff” iconbgcolor=”#dd1c1c” videolink=”https://www.plusdergisi.com/wp-content/uploads/2020/05/burak-ozcivit-altinyildiz-beymen-online-sezon-acilisi.mp4″]

Burak Özçivit, kendi imkânlarıyla evinde yaptığı çekimde, “Dünya ve ülkemiz olarak olağanüstü günlerden geçiyoruz hiç alışık olmadığımız şeyler yaşıyoruz biz de Altınyıldız Classics olarak hiç alışık olmadığımız bir videoyla yeni sezonu açalım istedik. Eskiden olduğu gibi bir arada kutlamayı biz de çok isterdik ama o günlerin yeniden geleceğine inanıyoruz sadece yeni sezonu değil mağaza açılışlarımızı da yine birlikte yapacağız, yaz yeniden gelecek üzerimizde incecik gömleklerle sahillerde dolaşacağız, sevdiklerimizle birlikte olacağız, sokaklarda gezeceğiz ve doğayla iç içe olacağız” diyerek yeni sezonun ipuçlarını verdi.

“Altınyıldız Classics’de 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun doğadan ilham aldığı tasarımlarıyla enerjisi yüksek bir sezon geçireceğiz” diyen Özçivit, en mutlu günlerimiz olan düğün derneklerde sevdiklerimizle birlikte olacağımızı vurgulayarak, yeniden bir araya gelene kadar hepimiz sağlığımıza çok dikkat etmeli ve moralimizi yüksek tutmalıyız çağrısı yaptı. Videoda aynı zamanda geçmişte yapılan mağaza açılış görüntüleri, kalabalık toplulukların katıldığı sezon açılış partilerinden görüntüler de yer aldı.

Salgın nedeniyle yoğun bir tempoda çalışan sağlık çalışanlarına minnetini dile getiren ve özveri ile mücadele eden doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür eden Burak Özçivit, “Unutmayalım ki bu günler de geçecek. Geçen yaz olduğu gibi bu yaz da çok yakında gelecek. En sevdiklerimiz yine yanımızda olacak, yine geçen yaz olduğu gibi başarıyı üstümüzde taşıyacağız” dedi.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı