Anasayfa » Bu Sevgililer Günü’nde Ona Hiçbir Zaman Unutamayacağı Bir Hediye Verin!

Bu Sevgililer Günü’nde Ona Hiçbir Zaman Unutamayacağı Bir Hediye Verin!

by PLUS

Dyson saç ürünleri kadınların en çok istediği hediyelerin başında geliyor. Akıllı ısı kontrolü teknolojisine sahip Dyson SupersonicTM saç kurutma makinesi, Dyson AirwrapTM saç şekillendirici veya Dyson CorraleTM  saç düzleştiriciyle sevgilinize en mükemmel hediyeyi ona sağlıklı saçlarını geri vererek sunabilirsiniz.

Dyson Dijital V9 Motoru tarafından güçlendirilen Dyson SupersonicTM saç kurutma makinesi ve Dyson AirwrapTM saç şekillendirici, aşırı ısı hasarı olmadan farklı saç stillerine ulaşmak için Dyson’ın benzersiz hava akımı teknolojisiyle tasarlandı. Dyson SupersonicTM saç kurutma makinesi hızlı kurutma için Air MultiplierTM teknolojisini kullanırken; Dyson AirwrapTM saç şekillendirici, doğal dalgalara ve buklelere ulaşmak için Coanda etkisi adı verilen aerodinamik bir olgu kullanıyor. Dyson’ın en yeni saç ürünü Dyson CorraleTM saç düzleştiriciyse sunduğu kontrolle ısıya gerekliliği azaltarak, öncü esnek bakır plaka teknolojisi sayesinde saçın zarar görmesini önleyerek saçta oluşabilecek hasarı en aza indiriyor. Sevgililer Günü’yle havadaki sıcaklık artarken Dyson saça uygulanacak ısıyı azaltıyor.

Dyson SupersonicTM saç kurutma makinesi
Dyson SupersonicTM saç kurutma makinesi, geleneksel saç kurutma makinelerinin aksine, verilen ısıyı düzenlemek için hava sıcaklığını saniyede 40 kez ölçüyor. Bu da, aşırı ısı hasarını önleyerek saçın doğal parlaklığını koruyor.

Dyson AirwrapTM saç şekillendirici
Dyson Airwrap™ saç şekillendirici, Coanda etkisi adı verilen aerodinamik bir olguyu kullanarak havayı ısıyla birleştiriyor ve saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarıyor. Coanda etkisi sayesinde hava doğru hız ve basınçla saça uygulandığında saç başlığa kendiliğinden sarılarak sağlıklı bir stile kavuşuyor.

Dyson CorraleTM saç  düzleştirici
Öncü esnek bakır plaka teknolojisine sahip Dyson Corrale™ saç düzleştirici, saçı şekillendirmek ve bir araya getirmek için esneyerek her geçişte tüm saç tellerine eşit ısı ve gerginlik uyguluyor. Dyson Corrale™ saç düzleştirici, bilinen düzleştiricilerin aksine,  esnek bakır plakalarıyla daha fazla kontrol sağlayıp şekillendirmeden alınan sonucu artırmak için ısı gerekliliğini azaltıyor ve saçta oluşabilecek hasarı en aza indiriyor.

Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi – 2.999
Dyson Airwrap™ saç şekillendirici – 3.999
Dyson Corrale saç düzleştirici – 3.499 TL

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı