Anasayfa » Bath And Body Works’ten Size Özel Olduğunuzu Hatırlatacak Bir Koku

Bath And Body Works’ten Size Özel Olduğunuzu Hatırlatacak Bir Koku

by PLUS

20 yılı aşkın süredir her özel gününüzde yanınızda olan Bath & Body Works, bu Sevgililer Günü’nde eşsiz bir hediye ile geliyor. “You’re The One” serisi içinizdeki ışıltıyı ortaya çıkaracak ve kendinize olan aşkınızı kabartacak.

Çiçekleri odunsu kokularla buluşturan bu seri hafif gül, beyaz huş ağacı ve bir damla çilek nektarı ile özgüveninizi keşfedeceğiniz bir koku yaratıyor. Bu büyüleyici seri lüks ve ışıltılı sunumu ile dış güzelliğini vurgularken, özel bir koku ile bütünleniyor. You’re The One; mumdan vücut kremine, parfümden vücut peelingine birçok formda, tıpkı kavuşmayı bekleyen aşıklar gibi, sizinle buluşmak için sabırsızlanıyor. Her ihtiyacınızda yanınızda olabilecek bu seri Sevgililer Günü’nde aradığınız huzuru ve konforu deneyimlemeniz için size geliyor.

Bath and Body Works’ün en yeni kokusu olan You’re The One ile aşkı uzaklarda aramadan her zaman yanı başınızda bulmaya davetlisiniz.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı