Anasayfa » Ağustos Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Ağustos Ayında Burçları Neler Bekliyor?

by PLUS
aslan burcu

AYIN BURCU ASLAN  (22 Temmuz / 22 Ağustos)

  • Yönetici Gezegeni: Güneş
  • Elementi: Ateş
  • Niteliği: Sabit
  • Yönelimi: Sahnede olmak, sergilemek, ego
  • Yönettiği Ev: 5.ev

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLANLAR

Aslan burcu; daha ziyade kendine güvenli olmayı, bağımsız olmayı, tek başına yönetmeyi, yönetirken etki altında kalmamayı ifade eder. Sabit olduğu için kazanılmış gücün devamlılığını ifade eder.
Kraldır, kraliçedir. Buyurgan bir yapısı vardır. Aslan burcu, kendini göstermek, yansıtmak için dünyaya gelmiştir. Onun işi sahnede olmaktır. Gösterişli, kibirli ve çok gururludur. Eleştiriye asla gelemez. Kendini gösteren, merkezde olan, sahne alan, dramatik, vizyon sahibi, organizatör, eğlenceyi seven ve eğlenceli, yaratıcı, sadık, lüksü seven, hırslı, neşeli, çocuksu bir yapıdadır.

Olumsuz özellikleri ise; kibirli, insanları küçük gören, egoist, benmerkezci, gösteriş budalası, baskıcı, diktatör, müsrif  özelliklerdendir. Vücutta Kalbi temsil ettiği için olumsuz açıları kişiye kalp rahatsızlığı verir.

koc burcu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR

Bu ay gündeminizde; anne, babanız, gayrimenkul, taşınma gibi konular olacak. Bu konularla ilgilenirken işle ilgili bazı problemler yaşanabilir. Özellikle patronunuz ya da üstlerinizle. Geçmişe çok takılı kalacağınız bir dönem gibi görünse de; bir Koç burcu için geçmiş geçmiştir, önlerine bakmalılar. Ayın başında gerçekleşecek dolunay sizin sosyal çevre, arkadaşlar evi olan 11. evde gerçekleşecek. Bazı arkadaşlıkları bitirme kararı alabilirsiniz ya da sosyal çevreniz ile ilgili bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Aşk eviniz aydınlık. Ayrıca çocuklarınız ile ilgili konular da gündeminizde.

boga burcu

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞALAR

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ya da kuzenleriniz ile kısa yolculuklar ya da tatil planın yapabilirsiniz. Yeni bir eğitim kararı alabilirsiniz. Bir sözleşme yapacaksanız dikkatli okuyarak yapmanızda fayda var. Ayın başında gerçekleşecek olan Dolunay sizin İş ve Kariyer eviniz olan 10. evinizde gerçekleşecek. Bu alanda bazı düzenlemeler yapabilir, bazı kararlar alabilir ya da bu alanda bir bitiş yaşanabilir.

ikizler burcu

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Kendi ürettiklerinizin ve kendi paranızın önemli olduğu bir dönemdesiniz. Bankacılık, borç, alacak konularında biraz dikkatli hareket etmelisiniz. Fiziksel bir değişim düşünüyorsanız uygun bir dönem. Kendinizi güzel hissedeceğiniz, bakımlı olacağınız, ilişkilerle ilgili de olumluluklar yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Ayın başında gerçekleşecek olan dolunay sizin; Yurtdışı, yüksek eğitim, uluslararası ilişkiler, uzak akrabalar, mahkeme gibi konuları kapsayan 9. evinizde gerçekleşecek. Bu alanlarla ilgili düzenlemeler yapabilir ya da bitişler yaşanabilir

yengec burcu

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Kişiliğinizi ortaya koyup ben diyeceğiniz bir dönemdesiniz. Bunu yaparken biraz baskılanmış hissedebilirsiniz ama hedefiniz ne ise onun peşinden gitmelisiniz. Sağlığınız ile ilgili bazı konular gündeminize gelebilir. Ayın başında gerçekleşecek Dolunay sizin miraslar, banka, borç alacak evinizde gerçekleşiyor. Bu konular ile ilgili bazı durumlar netleşebilir. Mesela bir ev ya da bir araba için kredi başvurusunda bulunduysanız bu sonuçlanabilir.

aslan burcu

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLANLAR

Yalnız kalmaya, düşünmeye, dinlenmeye ihtiyacınız var. Biraz içe çekilip kendiniz ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Gizli bazı durumları da fark edeceksiniz. Bunun yanında bazı işlerinizi ya da rutinlerinizi planlamak için uygun dönemlerdesiniz. Ayın başında gerçekleşecek olan Dolunay sizin evlilik, ortaklık evinizi temsil eden 7. evinizde gerçekleşecek. Bir ortaklık, bir evlilik ile ilgili artık bir karar alabilirsiniz.

basak burcu

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sosyal çevrenizin hareketli olduğu bir dönemdesiniz. Yeni arkadaşlıkların başlayacağı ya da yeni bir çevreye girebilirsiniz. Hobileriniz, spor gibi konularda biraz kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ayın başında gerçekleşecek olan Dolunay sizin günlük rutinleriniz, evcil hayvanlarınız, yanınızda çalışanlar, iş alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanlar ile ilgili bazı düzenlemeler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

terazi burcu

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİLER

İş ve Kariyer alanınızda yeni gelişmeler olabilir. Yeni bir iş kararı alabilirsiniz ya da mevcut işinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Aileniz ile ilgili biraz kısıtlanmış hissedebilir ya da bazı konularda zıtlıklar yaşayabilirsiniz. Ayın başında gerçekleşecek Dolunay sizin; aşk, flörtler, eğlence, tatil eviniz olan 5. evde gerçekleşiyor. Mevcut ilişkinizi bitirip yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

akrep burcu

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREPLER

Yüksek eğitim, yurtdışı, yabancılar, uluslararası ilişkiler konuları gündeminizde. Yüksek eğitim ile ilgili bir karar alabilirsiniz ya da yurtdışı ile bağlantılı bir işiniz sonuçlanabilir. Kısa yolculuklar, trafik ya da kardeşleriniz ile ilgili bir sorun yaşanabilir. Ayın başında gerçekleşecek olan Dolunay sizin aile, gayrimenkul, arsa, taşınma gibi konuları içeren 4. evinizde gerçekleşecek. Bu konular ile ilgili bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Mesela uzun zamandır istediğiniz bir evi alabilirsiniz.

yay burcu

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR

Ortak kazançlar, kredi, borç-alacak, miras konuları gündeminizde olacak. Ortak bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz sağlıkla alakalı bir operasyon düşünüyorsanız bunu yaptırabilirsiniz. Ayın başında gerçekleşecek olan Dolunay sizin; yakın çevre, kardeşler, kuzenler, kısa yolculukları temsil eden 3. evinizde gerçekleşiyor. Bu konular ile ilgili bazı konuları artık netleştirebilirsiniz

oglak burcu

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu dönemde evlilik, ortaklık eviniz hareketli. Bu konularla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Mesela yeni bir ortaklık ya da evlilik kararı olabilir. Bunun yanında ben-sen kavramlarının çok gündemde olduğunu söyleyebiliriz. Ayın başında gerçekleşecek olan Dolunay sizin ürettikleriniz, kendi paranız, öz değerlerinizi temsil eden 2. evinizde gerçekleşiyor. Bazı bitirişler yaşayabilirsiniz.

kova burcu

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVALAR

Günlük rutinleriniz, yanınızda çalışanlar, sağlığınız, evcil hayvanlarınız, diyet, iş alanınız ile ilgili konular gündeminizde. Bu konular ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bazen kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ayın başında gerçekleşecek olan Dolunay sizin “Ben” dediğiniz, kişiliğinizi ortaya koyduğunuz, sağlığınızı temsil eden 1. evinizde gerçekleşiyor. Kendinizle ilgili net kararlar alacaksınız.

balik burcu

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Aşk, flörtler, çocuklar, eğlence gibi konular bu ay gündeminizde olacak. Yeni bir tanışma ve bir aşk başlayabilir. Bu konular ile ilgilenirken kendinizi sosyal çevreniz ile ilgili kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Dengede olmaya çalışın. Ayın başında gerçekleşecek Dolunay sizin; gizliliğin ve yalnızlığın baskın olduğu 12 evinizde gerçekleşecek. Bazı gizli konular ortaya çıkabilir.

İLGİLİ YAZILAR

Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Çerezleri kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Ok Devamı